Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5