Titles you rated
Joy of Life Season 2Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 3.5
Love Is SweetRated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 5.0
Nanba MG5Rated ★ 3.5- Kamisama no EkohiikiRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Joy of LifeRated ★ 5.0
My Country: The New AgeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 2.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0- Arsenal Military AcademyRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Just An EncoreRated ★ 3.0
Legally RomanceRated ★ 4.0