Titles you rated
CruellaRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
MankRated ★ 3.0
UnhingedRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0