Series
Ratings
20
One PieceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0