Series
Ratings
76
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0