Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 4.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5