Series
Ratings
42
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0