Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
Special ActorsRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0