Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0