Movies
Ratings
906
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0