Movies
Ratings
211
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5