Movies
Ratings
21
Source CodeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0