Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0