Series
Ratings
64
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Blood FreeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0