Titles you rated
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
The AeronautsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0