Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
DaydreamingRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GirlfriendsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
FranzRated ★ 4.0- TIGERRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0