Titles you rated
Into the Night Season 2Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0