Movies
Ratings
59
MasqueradeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0