Series
Ratings
21
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- Treasure: Treasure Map Season 3Rated ★ 1.0
- Treasure: Treasure Map Season 2Rated ★ 5.0
Treasure: Treasure MapRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0