Movies
Ratings
80
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0