Movies
Ratings
239
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
RioRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
I WishRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0