Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Mulan IIRated ★ 1.0
The Last of the MohicansRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0
OshinRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0