Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 5.0