Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
BambiRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0