Movies
Ratings
152
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SplashRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.0