Titles you rated
Into the MirrorRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0- SpliceRated ★ 3.5