Movies
Ratings
823 RiddickRated ★ 2.0 RiddickRated ★ 2.0
 The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0 The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
 The Foul KingRated ★ 3.0 The Foul KingRated ★ 3.0
 My Dear DesperadoRated ★ 1.0 My Dear DesperadoRated ★ 1.0
 Scary MovieRated ★ 3.0 Scary MovieRated ★ 3.0
 Wreck-It RalphRated ★ 2.5 Wreck-It RalphRated ★ 2.5
 Blades of BloodRated ★ 4.0 Blades of BloodRated ★ 4.0
 The Phantom of the OperaRated ★ 3.0 The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
 Stuart Little 2Rated ★ 3.0 Stuart Little 2Rated ★ 3.0
 For the EmperorRated ★ 2.0 For the EmperorRated ★ 2.0
 RudderlessRated ★ 3.5 RudderlessRated ★ 3.5
 Enemy of the StateRated ★ 4.0 Enemy of the StateRated ★ 4.0
 Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5 Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
 Kick-AssRated ★ 5.0 Kick-AssRated ★ 5.0
 Cloud AtlasRated ★ 1.5 Cloud AtlasRated ★ 1.5
 Vantage PointRated ★ 2.5 Vantage PointRated ★ 2.5
 The ConcubineRated ★ 0.5 The ConcubineRated ★ 0.5
 To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0 To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
 FailanRated ★ 3.5 FailanRated ★ 3.5
 WaterboysRated ★ 4.0 WaterboysRated ★ 4.0