Titles you rated
Never to LoseRated ★ 1.0
Grand FatherRated ★ 1.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 0.5- Mr. ButterflyRated ★ 3.0
Love, In BetweenRated ★ 1.0- Bad MovieRated ★ 1.0
Circle of AtonemenRated ★ 1.0
Red LightsRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 1.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
A PetalRated ★ 2.0
The Monkey KingRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 1.5
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 1.5
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
ShuttlecockRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0