Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5