Titles you rated
RomanceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 5.0