Movies
Ratings
105
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 5.0