Movies
Ratings
552
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0