Movies
Ratings
1961
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Leroy & StitchRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0
Stitch! The MovieRated ★ 4.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.5