Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
BreakdownRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0