Movies
Ratings
100
ParasiteRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0