Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0