Movies
Ratings
841
Road to PerditionRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.0
BurningRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5