Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
VitusRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0