Titles you rated
HostageRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
TakersRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 5.0