Movies
Ratings
147
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0