Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0