Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
One DayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0