Series
Ratings
144
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
SignHereRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5