Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5