Movies
Ratings
287
CoralineRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0- A Seat at the TableRated ★ 2.0
- Top Right CornerRated ★ 2.5
- PassageRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Love My ScentRated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5