Series
Ratings
132
From Five To NineRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
Dr.ChocolateRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 3.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5