Titles you rated
One Week FriendsRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 2.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 0.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Our Secret DiaryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 2.5