Titles you rated
Legendary Head ShouRated ★ 2.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Heartbreak on a PlateRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Billion x SchoolRated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5