Series
Ratings
57
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5