Titles you rated
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
 Alice in BorderlandRated ★ 4.0 Alice in BorderlandRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
 HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.5 HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.5
 Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0 Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 5.0 Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
 Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0 Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
 Half Blue SkyRated ★ 5.0 Half Blue SkyRated ★ 5.0
 First LoveRated ★ 4.0 First LoveRated ★ 4.0
 Friend GameRated ★ 4.5 Friend GameRated ★ 4.5
 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
 Demon SlayerRated ★ 3.5 Demon SlayerRated ★ 3.5
 Black MirrorRated ★ 4.0 Black MirrorRated ★ 4.0
 Black MirrorRated ★ 5.0 Black MirrorRated ★ 5.0
 Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5 Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0